catalogue interactif

Stwórz aplikację na Androida

Wkrocz w dobę
aplikacji na Androida !


W czasach internetu mobilnego aplikacja na Andoroida staje się niezbędną dla funkcjonowania Twojej firmy, pomoże Ci rozszerzyć promocję Twojego biznesu i ułatwić komunikację. Webpublication pomoże Ci w utworzeniu aplikacji na Androida !

Aplikacja dostosowana do Twoich potrzeb


Proste rozwiązanie

80% aplikacji na Androida posiada podobne funkcje : aktualności, informacje ogólne, powiadomienia push, wideo, nawigację, technologię AR... Specjalizujemy się we wdrażaniu aplikacji, zbudowanych dzięki szybkiemu zestawieniu tych funkcji, gwarantujemy konkurencyjne ceny w połączeniu z najwyższą jakością !

Pełne pokrycie rynku

Posiadasz już aplikację na iPada/iPhona ?
Webpublication może pomóc Ci rozwinąć istniejącą już aplikację obsługiwaną przez urządzenia z systemem Android.

Prawdziwa autonomia zarządzania :

Wepbublication za punkt honoru uznaje przestrzeganie Twojej szaty graficznej i redakcyjnej podczas rozwoju aplikacji dla systemu Android.
 

Aplikacja biblioteka

Zawartość redakcyjna wzbogacona o wszelkiego rodzaju materiały multimedialne (filmy, zdjęcia, interaktywne linki ...), Webpublication udostepnia łatwy w użyciu interfejs, który pozwala Ci wzbogacić samodzielnie swoją aplikację w systemie Android.

Aplikacja biblioteka jest idealnym rozwiązaniem dla :

Aplikacja biznesowa

zawiera wszystkie katalogi, ulotki i cenniki, które będą używane przez dział handlowy Twojej firmy. .

Aplikacja katalogowa

Grupująca wszystkie katalogi produktów i usług, wzbogacona o filmy, obrazy i inne interaktywne treści ...
 

Aplikacja sprawozdaniowa

Grupująca wszystkie pliki PDF w celu ułatwienia prezentacji Twoich rocznych sprawozdań lub jakichkolwiek innych ważnych wydarzeń Twojej firmy ...

Aplikacja wydawnicza

Magazyny i publikacje zamieszczone w aplikacji Android wzbogacone są interaktywnymi treściami, ciekawszymi i przyjemniejszymi w lekturze..
 
 

Prosta obsługa


Zarządzasz samodzielnie treścią swojej aplikacji.
Dodawanie, usuwanie lub modyfikowanie dokumentu wzbogaconego o multimedia odbywa się automatycznie i bez znajomości kodów źródłowych systemów operacyjnych na tabletach czy smartphonach, na których chcesz być widoczny.

Multimedialne treści


Filmy i zdjęcia dodane do Twojej publikacji, będą automatycznie przeniesione do aplikacji Android.
 

Wiełokanałowa dystrybucja


Dzięki naszemu oprogramowaniu, interaktywne publikacje z Twojej aplikacji Android zostaną automatycznie przeniesione do Internetu !

Nasze ostatnie przykłady 


Aplikacja biblioteka zawierająca publikacje wzbogacone przez : filmy, zdjęcia, linki ..

Aplikacja zrządzająca dokumentami handlowymi. Broszury są aktualizowane na bieżąco
 

Aplikacja biblioteka zawierająca przewodniki. Zarządzanie In-App purchase

Kosztorys

Reprezentujesz
Nazwa firmy
Nazwisko
Imię
Email
Telefon
Temat prośby

Aplikacja Android : narzędzie masowej komunikacji

Aplikacja mobilna jest nieodzownym elementem w kreowaniu wizerunku, komunikacji i promocji, te czynniki wzmacniają pozycję Twojej firmy na rynku.
• Dodatkowo, stworzenie aplikacji na Androida pozwoli Ci dotrzeć do publiczności szerszej niż poprzez aplikację na iPhona.
• Wyniki badań dowodzą, że system Android jest najbardziej rozpowszechnionym oprogramowaniem przeznaczonym do urządzeń mobilnych (według badań przeprowadzonych przez Nielsen). Stwarzając aplikację na system Android możesz dotrzeć do największego grona użytkowników.

Aplikacja android : narzędzie pracy

Nasze oprogramowanie na Androida, może być również doskonałym narzędziem pracy. Wyobraź sobie aplikację Android, zawierającą wszysktie Twoje katalogi online, dokumenty firmy (cenniki, slogany, prezentacje, raporty roczne ...), i wszystkie redakcyjne treści ... Nasze oprogramowanie na Androida jest interaktywne, pełni również funkcję edukacyjną. Pracownicy Twojej firmy mogą go mieć zawsze w zasięgu ręki w celu ciągłej aktualizacji danych i ułatwienia realizacji projektów ...

Webpublication oferuje Ci wygodne narzędzie na Androida najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Webpublication może rownież wykonać kopię z wersji Android na iPada. Nie czekaj i poproś o wycenę aplikacji na Androida !