catalogue interactif

Stwórz aplikację na iPada

Wkrocz w dobę
aplikacji mobilnych !


Posiadanie własnej aplikacji stało się dziś równie ważne jak posiadanie własnej strony internetowej !
Webpublication zrealizuje Twoją aplikację na iPada w rekordowym czasie !

 

Aplikacja mobilna dostosowana do Twoich potrzeb

Proste rozwiązanie

80% aplikacji posiada identyczne funkcje : aktualności, informacje ogólne, powiadomienia push, filmy, nawigację, technologię AR... Specjalizujemy się we wdrażaniu aplikacji na iPad, zbudowanych dzięki szybkiemu montażowi tych modułów, gwarantujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Całkowite dostosowanie do Twoich potrzeb

Aplikacja iPad ios (iPad/iPhone) lub aplikacja Android
(Samsung, Htc…) : pomożemy Ci wybrać właściwą.

Całkowita niezależność w zarządzaniu:

W zależności od Twoich potrzeb nasz zespół doradzi Ci najlepsze rozwiązanie odpowiadajace Twojej marce i Twoim oczekiwaniom.
 

Aplikacja biblioteka

Z wieloletnim doświadczeniem w domenie cyfrowych publikacji wzbogaconych o multimedia (filmy, obrazy, dźwięki, ...), Webpublication oferuje aplikacje na iPada w formie biblioteki cyfrowej. Dostęp do naszego interfejsu pozwala na proste zarządzanie zawartością aplikacji. Oto główne rodzaje aplikacji biblioteki :

Aplikacja biznesowa

zawierająca katalogi, artykuły handlowe lub taryfy promocyjne, przeznaczone dla działu sprzedaży w Twojej firmie.

Aplikacja katalog

grupująca wszystkie katalogi produktow i usług, wzbogacona o filmy, obrazy i inne interaktywne treści ...

Aplikacja wydarzeniowa

grupująca wszystkie pliki PDF w celu ułatwienia prezentacji Twoich rocznych sprawozdań lub innych ważnych wydarzeń w Twojej firmie ...

Aplikacja wydawnicza

magazyny i publikacje wzbogacone interaktywnymi treściami, przyjemniejsze w lekturze i bardziej atrakcyjne pod względem dydaktycznym
 

Proste rozwiązania


Możesz samodzielnie zarządać treścią swojej aplikacji.
Dodawanie, usuwanie lub modyfikowanie dokumentu ujętego w aplikacji odbywa się automatycznie i bez znajomości kodu źródłowego oprogramowania iPad.

Multimedialne treści


Możesz samodzielnie i w łatwy sposób dodawać zdjęcia i wideo do swojej publikacji, będą one automatycznie przeniesione do aplikacji.
 

Publikacja na szerszą skalę


Dzięki naszemu oprogramowaniu, cyfrowe publikacje z Twojej aplikacji iPad zostaną automatycznie przeniesione do Internetu.

Nasze ostatnie przykłady 


Aplikacja biblioteka zawierająca publikacje wzbogacone przez : filmy, zdjęcia, linki ..

Aplikacja zrządzajaca dokumentami handlowymi. Broszury aktualizowane są na bieżąco
 

Aplikacja biblioteka zawierająca przewodniki. Zarzadzanie In-App purchase

Kosztorys

Reprezentujesz
Nazwa firmy
Nazwisko
Imię
Email
Telefon
Temat prośby

Aplikacje na iPady

Tablety (i towarzyszące im aplikacje mobilne) stają się coraz bardziej popularne. Uzupełniając gamę urządzeń mobilnych, są one coraz częściej używane do obsługi nowoczesnej komunikacji, zdobywania informacji i sprzedaży przez Internet. Obiecujący rynek dla właścicieli aplikacji na iPady...

Aplikacje iPad : nowy must-have internetu mobilnego

Stworzenie aplikacji na iPada jest kluczowe dla Twojej firmy, aby otworzyć się na coraz większą i coraz bardziej zróżnicowną liczbę użytkownikow aplikacji. Twoje oprogramowanie na iPada będzie najlepszą reklamą w internecie mobilnym. Gwarantuje Ci zdolność do rozumienia i śledzenia trendów rynku na bieżąco, aplikacja iPad pomoże Twojej marce uzyskać renomę.

Aplikacja iPhone czy aplikacja iPad ?

Aby kontrolować swój budżet, można pokusić się o stworzenie unikatowej aplikacji obsługującej iPhona i iPada ... Jednak cyfrowy tablet nie jest dużym telefonem komórkowym. Wymaga on stworzenia specjalnego oprogramowania, ponieważ użytkownicy nie używają tableta w tych samych celach, co użytkownicy korzystający z telefonów komórkowych. Przenoszenie aplikacji z iPada na iPhona powoduje pogorszenie jakości wyświetlanego obrazu wywołanej różną rozdzielczością wyświetlaczy tych urządzeń. Webpublication pomoże Ci w rozwoju oprogramowania dla iPada przez stworzenie aplikacji w rekordowo krótkim czasie.